Bona + menaj, zona Pipera, copilas 3 ani

Jobs & HR Solutions S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

Recrutam bona cu experienta si recomandari pentru o fetita in varsta de 3 ani. Zona Jolie Ville, Pipera. Programul de 8h, L-VI, incepandu cu ora 10:00. familia are si un catel de talie mica. Atributii: menaj in casa, luat fetita de la gradinita, iesit cu ea la plimbare, dat de mancare, activitati specifice varstei si scos catelusul la plimbare. Salariul 1500-2000 lei.

CERINTE

Bona cu experienta si recomandari pentru o fetita in varsta de 3 ani. Zona Jolie Ville, Pipera. Programul de 8h, L-VI, incepandu cu ora 10:00. familia are si un catel de talie mica. Atributii: menaj in casa, luat fetita de la gradinita, iesit cu ea la plimbare, dat de mancare, activitati specifice varstei si scos catelusul la plimbare. Salariul 1500-2000 lei.

Agentie de recrutare bone si menajere cu experienta de peste 10 ani in domeniu. Recrutare personal casnic: bona/ guvernanta/ doica; menajere/ agenti curatenie; ingrijire batrani/ bolnavi la domiciliu.