Bona interna, zona Ion Mihalache, 2400 lei.

Jobs & HR Solutions S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

Recrutam bona interna cu experienta si recomandari pentru un copilas de 5 luni. Zona: Ion Mihalache. Se ofera 2 wd libere/luna sau 4 zile libere pe luna. Salariul 2400 lei. Atributii: ingrijirea copilului, menaj usor in timpul in care copilul doarme sau sta cu parintii. Familia mai are un copil de 3,3 ani care merge la gradinita.

CERINTE

Bona interna cu experienta si recomandari pentru un copilas de 5 luni. Zona: Ion Mihalache. Se ofera 2 wd libere/luna sau 4 zile libere pe luna. Salariul 2400 lei. Atributii: ingrijirea copilului, menaj usor in timpul in care copilul doarme sau sta cu parintii. Familia mai are un copil de 3,3 ani care merge la gradinita.

Agentie de recrutare bone si menajere cu experienta de peste 10 ani in domeniu. Recrutare personal casnic: bona/ guvernanta/ doica; menajere/ agenti curatenie; ingrijire batrani/ bolnavi la domiciliu.