Bona interna cu menaj.

Jobs & HR Solutions S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

Recrutam bona interna dispusa sa faca si menaj. Zona Domenii. Se ofera 1 wd liber pe luna .Atributii: ingrijit, supravegheat, gatit pentru copilasul familiei. Copilasul merge la gradinita. Cautam o doamna vesela, care sa iubeasca copii, sa ii faca placere sa petreaca timpul cu un copil, sa fie creativa, sa atraga copilasul in activitati educative si sa faca si menajul familiei. Salariul 2500 lei.

CERINTE

Bona interna dispusa sa faca si menaj. Zona Domenii. Se ofera 1 wd liber pe luna .Atributii: ingrijit, supravegheat, gatit pentru copilasul familiei. Copilasul merge la gradinita. Cautam o doamna vesela, care sa iubeasca copii, sa ii faca placere sa petreaca timpul cu un copil, sa fie creativa, sa atraga copilasul in activitati educative si sa faca si menajul familiei. Salariul 2500 lei.

Agentie de recrutare bone si menajere cu experienta de peste 10 ani in domeniu. Recrutare personal casnic: bona/ guvernanta/ doica; menajere/ agenti curatenie; ingrijire batrani/ bolnavi la domiciliu.