Bona interna, copil 1,3 ani, comuna Berceni, 2500 lei.

Jobs & HR Solutions S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

Firma Cleaning & Babysitting recruteaza bona interna cu experienta si recomandari pentru un copilas de 1,3 ani. Zona: comuna Berceni. Se ofera 2 wd libere/luna, cazare si masa. Salariul: 2500 lei. Atributii: ingrijit copilul, activitati legate de el, gatit pentru el, menaj usor. Cautam doamne calme, calde, iubitoare, nefumatoare, disponibile la contract pe termen lung.

CERINTE

Agentie de recrutare cu experienta de peste 14 ani in recrutarea de personal la nivel national si international in domeniile contabilitate, achizitii, administratie, logistica si recrutare de personal casnic: bona/ guvernanta/ doica; menajere/ agenti curatenie.