Bona interna ( 2 luni), nou nascut, zona Aviatorilor, 2500 lei. Urgent!

Jobs & HR Solutions S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

Recrutam bona interna cu experienta si recomandari pentru un nou nascut. Zona: Aviatorilor. Se lucreaza in regim intern 2 luni, apoi se va trece la un program de 10 ore, L-Vi. In primele 2 luni, bona va avea 1 zi libera pe saptamana. Salariul 2500 lei. Atributii: atributii legate de bebe si menaj usor cand mamica sta cu bebe.

CERINTE

Bona interna cu experienta si recomandari pentru un nou nascut. Zona: Aviatorilor. Se lucreaza in regim intern 2 luni, apoi se va trece la un program de 10 ore, L-Vi. In primele 2 luni, bona va avea 1 zi libera pe saptamana. Salariul 2500 lei. Atributii: atributii legate de bebe si menaj usor cand mamica sta cu bebe.

Agentie de recrutare bone si menajere cu experienta de peste 10 ani in domeniu. Recrutare personal casnic: bona/ guvernanta/ doica; menajere/ agenti curatenie; ingrijire batrani/ bolnavi la domiciliu.