Bona interna 2 copii, zona Baneasa, 2500 lei.

Jobs & HR Solutions S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

Firma Cleaning & Babysitting recruteaza bona interna cu experienta si recomandari pentru doi copii de 1,8 ani si 4,10 ani.
Zona Baneasa- Gradina Zoologica. Se ofera 1-2 wd libere/luna, cazare. Salariul: 2500 lei. Atributii: in principal atributii legate de copilasul cel mic, menaj si gatit in perioadele in care cel mic doarme sau este cu un alt membru al familiei, supravegheat copilul cel mare cand vine de la gradinita. Cautam doamna calme, calde, blande, iubitoare, nefumatoare.

CERINTE

Agentie de recrutare cu experienta de peste 14 ani in recrutarea de personal la nivel national si international in domeniile contabilitate, achizitii, administratie, logistica si recrutare de personal casnic: bona/ guvernanta/ doica; menajere/ agenti curatenie.