Bona fetita 3 ani, zona Lujerului, part time, 1200 lei.

Jobs & HR Solutions S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

Recrutam bona pentru o fetita de 3 ani. Zona: Lujerului. Programul: 7:00-9:00 si 13:00-16:30. Intre orele 9:00-13:00 bona va avea pauza. Atributii: pregatit fetita dimineata pentru gradinita, dus la gradinita, luat de la gradinita la ora 13, mers cu ea acasa si supravegheat pana la venirea parintiilor + gatit pentru micuta. Salariul: 1200 lei + prime de sarbatori si concedii platite. Cautam persoane iubitoare, blande, calme, nefumatoare, de preferat din zona.

CERINTE

Bona pentru o fetita de 3 ani. Zona: Lujerului. Programul: 7:00-9:00 si 13:00-16:30. Intre orele 9:00-13:00 bona va avea pauza. Atributii: pregatit fetita dimineata pentru gradinita, dus la gradinita, luat de la gradinita la ora 13, mers cu ea acasa si supravegheat pana la venirea parintiilor + gatit pentru micuta. Salariul: 1200 lei + prime de sarbatori si concedii platite. Cautam persoane iubitoare, blande, calme, nefumatoare, de preferat din zona.

Agentie de recrutare bone si menajere cu experienta de peste 10 ani in domeniu. Recrutare personal casnic: bona/ guvernanta/ doica; menajere/ agenti curatenie; ingrijire batrani/ bolnavi la domiciliu.