Bona fetita 1 an, Herastrau, 1800 lei.

Jobs & HR Solutions S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

Firma Cleaning & Babysitting RO recruteaza bona cu experienta si recomandari pentru o fetita de 1,3 ani. Zona: Herastrau. Programul: 8-10 ore, L-Vi .Atributii: ingrijit, supraveghere copil, activitati specifice varstei, menaj usor: sters pe jos, aspirat si curatenie in baie. Salariul: 1800 lei. Cautam persoane iubitoare, blande, calme, nefumatoare.

CERINTE

Agentie de recrutare cu experienta de peste 14 ani in recrutarea de personal la nivel national si international in domeniile contabilitate, achizitii, administratie, logistica si recrutare de personal casnic: bona/ guvernanta/ doica; menajere/ agenti curatenie.