BONA - Drumul Taberei

PROFILES RECRUITMENT

Job expirat

RESPONSABILITATI

Angajam BONA pentru familie deosebita, cartier Drumul Taberei.
Varsta copil: 10 luni.
Program de lucru:
full-time: 8 - 10 ore/ zi de Luni pana Vineri

Programari interviu telefonic: 0735.179.929; 021.223.23.59 sau trimite CV la office@profiles.ro

CERINTE

experienta anterioara (prezentarea referintelor), nivel de studii medii, persoana calma, comunicativa, interesata de o colaborare pe termen lung.

BENEFICII OFERITE

Salariul lunar oferit: 1700 - 1800 lei

Profiles Recruitment reprezinta o firma de recrutare, selectie si plasare de personal acreditata ANOFM ca furnizor de servicii de mediere a muncii pe piata interna din anul 2004.

CE NE RECOMANDA?

10 Ani in care activitatea desfasurata a fost ghidata de seriozitatea si profesionalismul cu care a fost tratata si solutionata fiecare cerere de angajare personal.

PROFESIONALISM – reprezentat de calitatea serviciilor oferite, de pregatirea personalului nostru, de candidatii prezentati pe lista scurta

EFICIENTA – reprezentata de promtitudinea cu care solutionam cererile primite

SIGURANTA – reprezentata de seriozitatea cu care sunt efectuate verificarile si testarile pentru fiecare candidat prezentat