Bona de weekend( intern sau 10 ore/zi), 300 lei/wd.

Jobs & HR Solutions S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

Recrutam bona cu experienta si recomandari pentru o fetita de 2 ani. Zona: Berceni. Program de weekend, in regim intern sau 10 ore pe zi. Atributii: ingrijit, supraveghere copil, activitati specifice varstei. Salariul:300 lei/ wd. Cautam persoane iubitoare, blande, calme, nefumatoare, avantaj studii superioare si cunoasterea unei limbi straine.

CERINTE

Bona cu experienta si recomandari pentru o fetita de 2 ani. Zona: Berceni. Program de weekend, in regim intern sau 10 ore pe zi. Atributii: ingrijit, supraveghere copil, activitati specifice varstei. Salariul:300 lei/ wd. Cautam persoane iubitoare, blande, calme, nefumatoare, avantaj studii superioare si cunoasterea unei limbi straine.

Agentie de recrutare bone si menajere cu experienta de peste 10 ani in domeniu. Recrutare personal casnic: bona/ guvernanta/ doica; menajere/ agenti curatenie; ingrijire batrani/ bolnavi la domiciliu.