Bona cu permis auto si lb rusa, zona Corbeanca, 1600 lei.

Jobs & HR Solutions S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

Recrutam bona cu experienta si recomandari pentru un copil de 1 an. Zona: Corbeanca. Programul: 8 ore pe zi, L- Vi si 4 ore Sb. .Atributii: ingrijit, supraveghere copil, activitati educative cu micutul. Salariul: 1600 lei. Cautam persoane vorbitoare de lb rusa, cu permis auto si masina personala, iubitoare, blande, calme, nefumatoare.

CERINTE

Bona cu experienta si recomandari pentru un copil de 1 an. Zona: Corbeanca. Programul: 8 ore pe zi, L- Vi si 4 ore Sb. .Atributii: ingrijit, supraveghere copil, activitati educative cu micutul. Salariul: 1600 lei. Cautam persoane vorbitoare de lb rusa, cu permis auto si masina personala, iubitoare, blande, calme, nefumatoare.

Agentie de recrutare bone si menajere cu experienta de peste 10 ani in domeniu. Recrutare personal casnic: bona/ guvernanta/ doica; menajere/ agenti curatenie; ingrijire batrani/ bolnavi la domiciliu.