Bona cu experienta ca mamica/bunica

Jobs & HR Solutions S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

Recrutam o doamna draguta,calma, educata, cu experienta ca mamica sau bunica pentru un job de bona. Sau o bona cu experienta. Va avea grija de un copilas de 1 an, locuieste in zona Calea Calarasilor. Program: 8-18, L-Vi. Atributii: supravegheat copilul, dat de mancare, activitati educative,iesit la plimbare. Salariul 1400-1600 discutabil

CERINTE

Cautam o doamna draguta,calma, educata, cu experienta ca mamica sau bunica pentru un job de bona. Sau o bona cu experienta. Va avea grija de un copilas de 1 an, locuieste in zona Calea Calarasilor. Program: 8-18, L-Vi. Atributii: supravegheat copilul, dat de mancare, activitati educative,iesit la plimbare. Salariul 1400-1600 discutabil

Agentie de recrutare bone si menajere cu experienta de peste 10 ani in domeniu. Recrutare personal casnic: bona/ guvernanta/ doica; menajere/ agenti curatenie; ingrijire batrani/ bolnavi la domiciliu.