Bona copil 7 luni, zona Stefan cel Mare.

Jobs & HR Solutions S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

Recrutam bona cu experienta si recomandari pentru un copilas in varsta de 7 luni. Zona:Stefan cel Mare. Programul: in primele 3 luni se va lucra part time, 5 ore pe zi, urmand ca apoi sa se treaca la program de 10 ore, L-Vi .Atributii: ingrijit, supraveghere copil, activitati specifice varstei. Salariul: 1200 lei(part time), 1700-1800 lei( full time). Cautam persoane iubitoare, blande, calme, nefumatoare, avantaj studii superioare si cunoasterea unei limbi straine.

CERINTE

Bona cu experienta si recomandari pentru un copilas in varsta de 7 luni. Zona:Stefan cel Mare. Programul: in primele 3 luni se va lucra part time, 5 ore pe zi, urmand ca apoi sa se treaca la program de 10 ore, L-Vi .Atributii: ingrijit, supraveghere copil, activitati specifice varstei. Salariul: 1200 lei(part time), 1700-1800 lei( full time). Cautam persoane iubitoare, blande, calme, nefumatoare, avantaj studii superioare si cunoasterea unei limbi straine.

Agentie de recrutare bone si menajere cu experienta de peste 10 ani in domeniu. Recrutare personal casnic: bona/ guvernanta/ doica; menajere/ agenti curatenie; ingrijire batrani/ bolnavi la domiciliu.