Bona copil 2 ani, Sos Nordului, 2000 lei.

Jobs & HR Solutions S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

Firma Cleaning & Babysitting RO recruteaza bona cu experienta si recomandari pentru un copil de 2 ani. Zona: Sos. Nordului. Programul: 10 ore, L-Vi. Atributii: ingrijit, supraveghere copil, activitati specifice varstei. Familia mai are un copil de 7 ani ce merge la scoala. Salariul: 2000 lei. Cautam persoane iubitoare, blande, calme, nefumatoare, avantaj studii superioare si cunoasterea unei limbi straine.

CERINTE

Agentie de recrutare bone si menajere cu experienta de peste 10 ani in domeniu. Recrutare personal casnic: bona/ guvernanta/ doica; menajere/ agenti curatenie; ingrijire batrani/ bolnavi la domiciliu.