Bona,Bucurestii Noi

Jobs & HR Solutions S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

Recrutam bona cu experienta si recomandari pentru 2 fetite de 5 luni si respectiv 2 ani si 3 luni. Zona Bucurestii Noi, Fabrica de Caramida. Mama fetitelor este inca acasa. Cautam o bona care sa se ocupe de copii si sa o ajute pe mamica si cu treburile casei.
Programul este 8-18,L-Vi si ocazional sambata.
Salariul 1500 lei, sambetele se platesc separat.
Cautam o doamna calma si educata.

CERINTE

Bona cu experienta si recomandari pentru 2 fetite de 5 luni si respectiv 2 ani si 3 luni. Zona Bucurestii Noi, Fabrica de Caramida. Mama fetitelor este inca acasa. Cautam o bona care sa se ocupe de copii si sa o ajute pe mamica si cu treburile casei.

BENEFICII OFERITE

Sambetele lucratoare se platesc separat

Agentie de recrutare bone si menajere cu experienta de peste 10 ani in domeniu. Recrutare personal casnic: bona/ guvernanta/ doica; menajere/ agenti curatenie; ingrijire batrani/ bolnavi la domiciliu.