Bona baiat 1,8 ani, zona Pta Iancului, 1800 lei.

Jobs & HR Solutions S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

Recrutam bona cu experienta si recomandari pentru un baietel de 1,8 ani. Zona: Pta Iancului. Programul: 9:30-18:30, L-Vi. Atributii: luat micutul de la cresa, adus acasa, plimbare in parc, adormit micutul, servit masa, spalat si calcat hainele lui. Salariul: 1800-2000 lei. Cautam persoane iubitoare, rabdatoare, atente la detalii, calme, nefumatoare, avantaj cursuri de prim ajutor.

CERINTE

Bona cu experienta si recomandari pentru un baietel de 1,8 ani. Zona: Pta Iancului. Programul: 9:30-18:30, L-Vi. Atributii: luat micutul de la cresa, adus acasa, plimbare in parc, adormit micutul, servit masa, spalat si calcat hainele lui. Salariul: 1800-2000 lei. Cautam persoane iubitoare, rabdatoare, atente la detalii, calme, nefumatoare, avantaj cursuri de prim ajutor.

Agentie de recrutare bone si menajere cu experienta de peste 10 ani in domeniu. Recrutare personal casnic: bona/ guvernanta/ doica; menajere/ agenti curatenie; ingrijire batrani/ bolnavi la domiciliu.