Bona / Babysitter pentru copil

EXPERT BONE & MENAJ SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Angajam bona cu experienta pentru familii deosebite din Bucuresti , sau zonele limitrofe ale Bucurestiului (Pipera, Baneasa, Ilfov ,Pantelimon, etc ) .

Programul de lucru poate fi : Intern, Extern ( 10h / zi ) , Full-Time . Cerinte : Recomandarea reprezinta un avantaj, studii medii , serioasa , Blanda .

Salariu atractiv !

CERINTE

Experienta
Copie CI/BI
Cazier
Adeverinta medic de familie ca sunteti clinic sanatoasa
Diploma ultimele studii absolvite

BENEFICII OFERITE

Se discuta la interviu direct cu angajatorul !

Agentia Expert : Selecteaza si plaseaza: bone / babysitter, menajere, personal pentru ingrijire varstnic / blonav, infirmiere, asistente medicale serioase, de incredere , blande , rabdatoare cu experienta si recomandari la familii serioase din Bucuresti , dar si zonele limitrofe ale Bucurestiului : Ilfov, Baneasa, Pipera

Program de lucru poate fi : INTERN , EXTERN, FULL-TIME , MENAJ OCAZIONAL