Bona / Babysitter/ Menajera / Ingrijire-Batrani

Acceda

Job expirat

RESPONSABILITATI

ACCEDA, firma de recrutare si selectie de forta de munca va faciliteaza gratuit, fara costuri, FARA COMISIOANE pt. dv. gasirea un loc de munca in domeniul personalului casnic (bone, menajere, ingrijire batrani / bolnavi)

CERINTE

Cerinte: experienta pe un post similar / inclinatie nativa pentru a lucra in domeniu.

- in putere
- curata
- respectuoasa
- responsabila
- de incredere
- care isi respecta cuvantul

BENEFICII OFERITE

- salariu negociat de dv si familie

Persoanele interesate sa lucreze in Bucuresti sunt rugate sa trimita CV la office@acceda.ro.

Persoanele interesate sa lucreze in orice locatie din tara sau din strainatate sunt invitate sa isi completeze CV pe site-ul de recrutare www.bonamenajbatrani.ro, pentru a putea fi contactate direct de familiile angajatoare.

DESCRIEREA FIRMEI

Firma de plasare de personal casnic.
Ajutor in gasirea unui loc de munca in Bucuresti complet gratuit, FARA COSTURI, FARA COMISIOANE PENTRU DUMNEAVOASTRA.

www.acceda.ro