Birou Notarial Bucuresti

bnp manuela tabaras

Job expirat

RESPONSABILITATI

Birou notarial ( sediul Bucuresti, sector 2) angajeaza debutant operator calculator fisa postului incluzand atat redactarea de acte juridice, cat si activitati de secretariat si arhiva. Salariul ofertat pentru inceput este de 500lei in primele 3 luni, 800lei in urmatoarele 3 luni, 1.200lei in urmatoarele 3 luni, urmand apoi a fi adaptat in functie de competentele dovedite, motivare, implicare, seriozitate, responsabilitate si rezultate. Fisa posului reclama absolvirea facultatii de drept. Angajarea absolventului de drept se va face pe pozitie de consilier juridic cu specificatiile fisei posului aratate. Activitatea descrisa mai sus presupune daruire in serviciul cu publicul placerea de a lucra cu publicul), infatisare placuta si ingrijita, rapiditate, putere de concentrare, memorie foarte buna, respnsabilitate. CV-ul celor care corespund descrierii postului impreuna cu o scrisoare de motivarea a alegerii va rog sa fie comunicat la adresa manuela_tabaras@yahoo.com. Va comunicam totodata ca vor fi selectate cu prioritate CV urile celor care au participat la concursul de intrare in profesia de notar. Mult succes!

CERINTE

Seriozitate, motivare

DESCRIEREA FIRMEI

notariat