Biolog protectia mediului

Search Corporation

Job expirat

RESPONSABILITATI

se deplaseaza pe teren pentru a vizualiza amplasamentul si a culege datele necesare intocmirii documentatiilor de mediu
pregateste parti din documentatia de protectia mediului referitoare la flora si fauna

CERINTE

Absolvent(a) Facultatea de Biologie, Departamentul de Ecologie si Dezvoltare Durabila, licent(a) in Stiinta Mediului, directia de studiu: Ecologie.
experienta constituie avantaj
familiarizat(a) cu termenii specifici biologiei mediului
programe: Word, Corel Draw
conostinte de legislatia mediului privind flora si fauna constituie avantaj

BENEFICII OFERITE

Firma ofera posibilitatea consolidarii carierei intr-o firma mare, de nivel international

Search Corporation este o firma romaneasca de engineering, de 17 ani lider pe piata serviciilor de proiectare, consultanta, planificare, managementul proiectelor de infrastructura rutiera si cercetare