Biolog

TOTAL DIAGNOSTIC CENTER SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Efectuarea analizelor in departamentul biochimie

CERINTE

Studii superioare de specialitate;
Experienta minim 3 luni
Autorizatie de libera practica;
Cunostinte PC

BENEFICII OFERITE

salariu atractiv;
lucru intr-un mediu deosebit.

Infiintata in anul 2002, Total Diagnostic S.R.L se bazeaza pe o calitate deosebita a produselor si serviciilor sale fiind o companie recunoscuta in Bucuresti.

Compania Total Diagnostic S.R.L efectueaza servicii medicale de medicina muncii. Suntem o companie recunoscuta pe piata din Romania.

Echipa pe care ne bazam, seriozitatea ofertei noastre si relatiile excelente cu partenerii nostrii de afaceri reprezinta garantia faptului ca oferim servicii de cea mai buna calitate. In cadrul companiei Total Diagnostic S.R.L desfasuram activitati specifice de instruire si formare profesionala.

Bucurandu-ne de o reputatie foarte buna in randul clientilor nostri, suntem siguri ca produsele si serviciile companiei noastre va vor oferi o satisfactie garantata.