BIOINGINER ECOGRAFIE-APLICANT

DANSON SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- PREZINTA clientilor informații privind aplicațiile clinice și performanțele tehnice ale echipamentelor de ultrasonografie, avantajele şi beneficiile pentru utilizatori
- instruieste personalul medical în vederea înțelegerii utilizării echipamentului achiziționat
- participă la congrese si simpozioane
- oferă demonstraţii practice în cadrul evenimentelor medicale la care compania participă
- colaboreaza cu departamentele de vânzări, marketing şi service
- menţine şi dezvolta relaţiile cu clienţii
-se perfectioneaza prin autoinstruire

CERINTE

-capabil pentru deplasări în ţară şi străinătate 50- 75% din programul de lucru
- studii superioare în domeniu:medicina/bioinginerie/bioterapeut/
- minimum 3 ani de experiență în domeniu
- vorbitor de limbă engleză
- permis de conducere categoria B constituie un avantaj
-prezenta agreabila, vorbire cursiva, fara antecedente

BENEFICII OFERITE

-specializare la cursuri in strainatate
-stimulente financiare
-conditii de transport decente

Reputatia firmei DANSON este bine cunoscuta in Romania, prin diversitatea mare de aparate medicale, fiabile si la un pret redus, dar mai ales prin introducerea primului ECOGRAF TRIDIMENSIONAL, in anul 1998, ce a revolutionat imagistica medicala.
Firma DANSON a fost fondata in anul 1993 si este specializata pe IMPORTUL, DISTRIBUIREA si
SERVICE-ul pentru Aparate Medicale, asigurand de asemenea, materiale consumabile si asistenta tehnica in garantie si postgarantie prin specialisti proprii.
Ne place sa auzim ca suntem lideri de opinie.
Firma DANSON ocupa un loc din ce in ce mai important in ierarhia furnizorilor de aparatura medicala. DANSON, poate utila practic orice cabinet sau spital indiferent de specialitate.