Biochimisti/Biotehnologi- promovare parafarmaceutice

QLT

Job expirat

RESPONSABILITATI

Promovare si distributie, brand american de produse parafarmaceutice, in retea de magazine de profil, situate in mall-urile din Bucuresti.

Descrierea postului:
- Activitate de consultanta pentru clientii magazinelor situate in mall-uri;
- Actioneaza in scopul atingerii obiectivelor de vanzare;
- Este responsabil pentru calitatea consilierii clientilor in magazin;
- Incasare numerar, emitere bonuri fiscale, facturi etc;
- evidenta incasarilor.

CERINTE

- Studii superioare sau medii, specializare- farmacie, biotehnologii, chimie, nutritie- reprezinta avantaj ;
- Experienta pe o pozitie de- consultant cosmetic, inginer chimist, promoter produse cosmetice, suplimenti, beauty adviser etc;
- cunostintele in domeniul farmaceutic, biotehnologiilor, medicinei naturiste- reprezinta un real avantaj;
- Limba engleza nivel mediu;
- Capacitate de planificare si organizare.

BENEFICII OFERITE

- Munca intr-o echipa tanara, dinamica, ambitioasa;
- Posibilitatea dezvoltarii carierei in cadrul unei companii de succes;
- Pachet salarial motivant- parte fixa 1500 lei net + comision din vanzari + bonus in functie de performanta;
- Contract de munca perioada nedeterminata;
- Programe de training.

Detalii: www.qlt.ro

Identificam, selectionam si recomandam candidati talentati prin care companiile se pot dezvolta.

Oamenii fac diferenta, iar succesul unei companii este garantat doar de calitatea oamenilor integrati in companie.