BILLA BUCURESTI: Casieri/Lucratori comerciali/Bucatari

BILLA ROMANIA SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Casier:
Emite bonul fiscal pentru produsele cumparate de client si incaseaza contravaloarea acestuia

Lucrator comercial:
Prezinta marfa intr-un mod atractiv si raspunde de aranjarea acesteia pe rafturi

Bucatar
Prepara produsele de la vitrina calda, salate etc.

CERINTE

• Capacitatea de a lucra cu oameni si valori materiale
• Simt de raspundere si seriozitate
• Dinamism si atentie distributiva
• Flexibilitate si rezistenta la stres
• Disponibilitate la program de lucru in ture
• Experienta in domeniu constituie avantaj

Cv-uri se pot depune direct si la magazinele BILLA sau la adresa de email job@billa.ro.

BENEFICII OFERITE

bonuri masa

Billa este prezenta in Romania din februarie 1999 si este, din luna iulie 2016, parte componenta a grupului francez Carrefour. Politica BILLA este tocmai aceea de a satisface toate gusturile, printr-un bogat sortiment de produse proaspete precum si prin multe alte articole din necesarul zilnic la preturi extrem de avantajoase.