Beauty Advisor/Sales Advisor (Premium Brand)

QLT

Job expirat

RESPONSABILITATI

Cunostinte legate de suplimente si produse cosmetice;
Studii finalizate sau in curs de finalizare in biotehnologii, biochimie, control alimentar, farmacie- reprezinta avantaj;
Excelente abilitati de comunicare, relationare;- Dorinta de autodepasire;
Orientare spre indeplinirea obiectivelor de vanzare;
Dorinta de munca si seriozitate;
Persoana atenta la detalii, minutioasa;
Respecta regulile interne;
Constituie avantaj experienta minima pe o pozitie similara (promoter, beauty advisor, consultant vanzare si promovare etc)
Aspect si atitudine de inalta tinuta.

CERINTE

Promovarea si vanzarea unui important brand de produse parafarmaceutice;
Activitatea se va desfasura in cadrul magazinelor din mall-uri;
Actioneaza in scopul atingerii obiectivelor de vanzare;
Este responsabil pentru calitatea consilierii clientilor in magazin;
Incasare numerar, emitere bonuri fiscale, facturi etc;
Evidenta incasarilor.

BENEFICII OFERITE

Oportunitati reale de crestere profesionala;
Traininguri specializate;
Pachet salarial motivant (baza fixa+ comisioane+bonificatii).

Detalii: www.qlt.ro

Identificam, selectionam si recomandam candidati talentati prin care companiile se pot dezvolta.

Oamenii fac diferenta, iar succesul unei companii este garantat doar de calitatea oamenilor integrati in companie.