Beauty Advisor- promovarea produselor cosmetice

QLT

Job expirat

RESPONSABILITATI

Vanzare online de produse cosmetice, branduri renumite.

Consilierea clientilor companiei prin intermediul telefonlui si direct in cadrul showroom-ului;
Preluarea apelurilor clientilor interesati sa achizitioneze produse;
Ofera informatii variate despre produsele companiei si propune solutii in functie de necesitatile clientilor;
Preluarea clientilor din showroom si consilierea lor.

CERINTE

Placerea de a oferi informatii legate de produsele cosmetice;
Persoana pasionata de produsele de infrumusetare;
Cunostinte variate despre produsele cosmetice: creme, parfumuri, produse de ingrijire branduri variate- reprezinta avantaj;
Excelente abilitati de comunicare si relationare prin telefon;
Orientare spre client si spre indeplinirea obiectivelor jobului;
Persoana atenta la detalii, minutioasa, perseverenta;
Constituie avantaj experienta minima pe o pozitie similara (promoter, beauty advisor, consultant vanzare si promovare etc)
Aspect si atitudine de inalta tinuta.

BENEFICII OFERITE

Salariu motivant .
Program full-time, L-V.
Detalii: www.qlt.ro

Identificam, selectionam si recomandam candidati talentati prin care companiile se pot dezvolta.

Oamenii fac diferenta, iar succesul unei companii este garantat doar de calitatea oamenilor integrati in companie.