Beauty Adviser

Marionnaud

Job expirat

RESPONSABILITATI

Vrei sa faci parte din echipa noastra?

Vei fi la curent cu toate noutatile din universul frumusetii, vei participa la training-uri de formare profesionala in domeniu si vei incanta clientii zi de zi cu farmecul, accesibiliatea si expertiza dobandite!

Marionnaud Paris angajeaza Beauty Adviser:

- Prezinta si promoveaza produsele; realizeaza recomandari individualizate
- Opereaza pe casa de marcat
- Lucreaza in ture
- Participa activ in realizarea obiectivelor magazinului
- Participa la trainingurile companiei si ale furnizorilor

CERINTE

- Studii medii
- Experienta in vanzari constituie un avantaj
- Cunostinte medii de utilizare a calculatorului
- Spirit de echipa, atitudine proactiva si flexibilitatea
- Orientare spre client

BENEFICII OFERITE

Va oferim un mediu de lucru energic, un pachet salarial atractiv si posibilitatea de a avansa in cariera.

Originar din Paris, acolo unde incepe stilul chic, Marionnaud Paris stie ca pentru a arata bine, trebuie sa te simti bine. Cu o cunostinta bogata si o expertiza in domeniul frumusetii, stilului si inovatiilor, suntem cea mai buna sursa de indrumare, inspiratie si servicii.
Grupul Marionnaud detine peste 990 de magazine in 10 tari din Europa: Romania, Portugalia, Spania, Franta, Italia, Elvetia, Austria, Ungaria, Cehia si Slovacia