Basilica Travel este în căutarea unui nou coleg pentru postul de AGENT TURISM

BASILICA TRAVEL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- cunoaşterea în detaliu a programelor turistice, a soluţiilor de cazare, masă, transport şi asistenţă religioasă;

-promovarea programelor, ofertelor şi pachetelor turistice ale agenţiei către clienţi;

-păstrează legătura strânsă cu pelerinii şi îi informează despre condiţiile de înscriere;

-urmăreşte evidenţa vânzărilor pe destinaţii si a serviciilor oferite;

-întocmeşte documentaţia turistului pentru pachetele turistice achizitionate;

-efectuează rezervări, înscrieri, urmăreşte renunţări, efectuând centralizarea listelor zilnic;

-răspunde la apelurile telefonice şi furnizează datele cerute de pelerini.

CERINTE

- experienta in domeniul turismului;

- cunostinte foarte bune de operare PC;

- studii superioare;

- optimism si dorinta de progres;

- amabil, atent, concis şi coerent în discuţiile cu clienţii

BENEFICII OFERITE

Echipa dinamica din care puteti face parte.

Basilica Travel este agentie tour operatoare, specializata pe pelerinaje externe si interne.