Basilica Travel este în căutarea unui nou coleg pentru postul de AGENT TURISM

BASILICA TRAVEL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- cunoaşterea în detaliu a programelor turistice, a soluţiilor de cazare, masă, transport şi asistenţă religioasă;

-promovarea programelor, ofertelor şi pachetelor turistice ale agenţiei către clienţi;

-păstrează legătura strânsă cu pelerinii şi îi informează despre condiţiile de înscriere;

-urmăreşte evidenţa vânzărilor pe destinaţii si a serviciilor oferite;

-întocmeşte documentaţia turistului pentru pachetele turistice achizitionate;

-efectuează rezervări, înscrieri, urmăreşte renunţări, efectuând centralizarea listelor zilnic;

-răspunde la apelurile telefonice şi furnizează datele cerute de pelerini.

CERINTE

- experienta in domeniul turismului;

- cunostinte foarte bune de operare PC;

- studii superioare;

- optimism si dorinta de progres;

- amabil, atent, concis şi coerent în discuţiile cu clienţii

BENEFICII OFERITE

Pachet salarial atractiv.
Echipa dinamica din care puteti face parte.

Basilica Travel este agentie tour operatoare, specializata pe pelerinaje externe si interne.