Bartender (Barman) /Ospatar

EL PATIO EVENTS SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Daca iti place arta, iti doresti sa lucrezi intr-un altel de mediu, plin de creatie si poveste, atunci acesta este locul potrivit! Ne cautam un coleg harnic, zambaret, pozitiv si in acelasi timp responsabil, care sa stie sa rezolve taskurile cu zambetul pe buze!

CERINTE

 Preluarea comenzilor de bautura si mancare, de la bar, sau de la mese, eficient si profesionist
 Acordarea atentiei pentru fiecare client in parte si asigurarea unor servicii impecabile
 Cunoasterea meniului
 Servirea exemplara a clientilor
 Raspunderea pentru calitatea serviciilor
 Realizarea bauturilor mentionate in meniu, intr-un timp util, conform unor caracteristici specifice de prezentare
 Respectarea retetarului pentru bauturile realizate
 Pastrarea igienei si a curateniei la locul de munca
 Administrarea corecta a stocului de bauturi si consumabile
 Inregistrarea vanzarilor
 Intocmirea stocurilor la inceput si final de program
 Intocmirea inventarului de doua ori pe zi: la preluarea turei si la terminarea ei

BENEFICII OFERITE

-contract de munca
-bonuri de masa
-program flexibil

EL PATIO este o altfel de terasa, un altfel de bar, dintr-un altfel de centru vechi al Bucurestiului, cartierul de copilarie al lui Mircea Eliade, terasa ce se afla in curtea interioara a unui Centru de Creatie, care organizeaza cursuri de calificare si formare profesionala - o altfel de scoala. Desi centrala, terasa este amplasata departe de aglomeratia urbana, fiind in acest fel un refugiu pentru cei care vor sa isi gaseasca linistea, dupa o zi agitata la birou.

Spatiul este primitor, plin de poveste si istorie, EL PATIO fiind situat pe Strada Romulus, numarul 4 - Sector 2