Barmani, ospătari

Godot Cafe-Teatru

Job expirat

RESPONSABILITATI

Jobul nostru e să le oferim spectatorilor noștri o experiență unică la teatru. Avem grijă să aducem pe scenă nume foarte cunoscute, actori extrem de îndrăgiți și spectacole bune, pe care tu o să ai ocazia să le vezi oricând, chiar de la tine de la serviciu.

Hai să lucrezi alături de noi în cel mai activ spațiu cultural din București!

CERINTE

- Căutăm oameni care îndrăgesc și apreciază spectacolele de teatru și care înțeleg că a avea un job într-un teatru-cafenea e mai mult decât o experiență. Vei lucra într-o sală de spectacol și vei fi în permanență alături de mari artiști ai scenei independente.

- Ne dorim colegi activi. Timpul de servire este scurt, așa că n-avem foarte multă vreme la dispoziție pentru a lăsa o impresie pozitivă clientului.

- Oamenii vin la teatru ca să se relaxeze, așa că ne dorim colegi zambitori și pozitivi, care să. E o bucurie să fii aici și ne-ar plăcea să rămânem echipa veselă pe care publicul o-ndrăgește.

Sună-ne și hai să povestim despre jobul tău la teatru: 0722500595