Barman/ Barmanita in Bucuresti

Capital Jobs

Job suspendat de catre administratorul site-ului

RESPONSABILITATI

Vrei sa imbini utilul cu placutul, munca cu distractia? Vrei sa faci parte dintr-o echipa de oameni profesionisti si zambitori?
Avem job-ul ideal pentru tine.

Te vei ocupa de:

- prepararea ceaiurilor, a fresh-urilor, a smoothie-urilor si Ice tea;
- incalzirea sandwichurilor;
- servirea comenzilor catre clienti;

CERINTE

Ce cautam la tine:

- experienta minima in domeniu;
- studii medii;
- dorinta de invatare si perfectionare;
- atentie distributiva si indemanare;
- abilitati de comunicare si relationare cu clientii si colegii.

BENEFICII OFERITE

- salarizare de 1500 lei brut/ luna + comision din vanzarile efectuate;
- contract de munca pe perioada nedeterminata;
- mediu de lucru relaxant si linistit;
- program flexibil, in ture saptamanale.

Unica agentie din Romania specializata exclusiv in recrutare si administrare salariati.
Prin Capital Jobs ai continuitatea si siguranta carierei tale.

Strong people doing great things