Barista Cafenea

UPA Solutions

Job expirat

RESPONSABILITATI

• Prepara bauturile pe baza de cafea si serveste clientii astfel incat sa le ofere o experienta inedita in vederea fidelizarii acestora.
• Intelege nevoia clientului si adauga un plus de valoare experientei acestuia.
• Participa la gestionarea stocului de produse si la inventarele periodice.
• Asigura curatenia la nivelul spatiului de vanzare conform standardelor igienico-sanitare.

CERINTE

• Experienta profesionala de minim 2 ani pe un post similar.
• Experienta in cadrul unui coffee shop orientat catre oferirea unei experiente inedite clientilor.
• Atitudine orientata catre client si bune abilitati de comunicare.
• Initiativa si proactivitate.
• Limba engleza – nivel mediu (constituie un avantaj

BENEFICII OFERITE

• Pachet salarial atractiv.
• Comision in functie de vanzari.
• Bonuri de masa.
• Asigurare medicala.
• Mediu de lucru placut.
• Oportunitati de dezvoltare profesionala.

UPA Solutions este o companie romaneasca ce oferă o gamă largă de servicii printre care furnizarea de servicii de recrutare, selecție de personal și formare profesională.

Compania aflată în continuă dezvoltare are în prezent un număr de 12 colaboratori în patru centre de contact, Bucureşti, Botoşani, Brăila şi Alba Iulia, urmând să deschidă în perioada următoare, noi puncte de lucru. Expertiza echipei din cadrul UPA Solutions în domeniul serviciilor de resurse umane permite companiei noastre să asigure servicii de calitate alături de garanția identificării candidaților potriviți dinamicii companiilor-client.

Pentru mai multe informatii vizitati site-ul: www.upasolutions.ro