Barista Bucuresti

DMR Coffee

Job expirat

RESPONSABILITATI

Vanzarea:

- persoana pozitiva, zambitoare, amabila, spontana, pregatita pentru orice provocare;

- prepararea si servirea in regim "to-go" a bauturilor pe baza de cafea;

- aplicarea cunostintelor legate de utilizarea echipamentelor existente intr-un coffee shop ( espressor, rasnita, juicer);

- furnizarea de detalii legate de produsele existente in meniu

- ofera cllientilor detaliile solicitate despre arome, originile cafelei, ingrediente;

- urmarirea stocului de marfa in asa fel incat sa anunte din timp ceea ce trebuie aprovizionat;

Experienta:

Reprezinta un avantaj dar nu este obligatorie.

CERINTE

- responsabil(a)

- orientat(a) spre relationarea cu clientii;

- inclinat spre dezvoltarea personala si profesionala;

BENEFICII OFERITE

Ce va oferim:

1. Curs de barista profesionist, cu diploma acordata de Asociatia Romana de Cafea, platit de noi.

2. Salariul de 1500 de lei net pentru primele 6 luni - tipsul variaza intre 200 si 300 de lei pe luna- deci din prima luna o sa aveti un venit de lei.

3. Dupa 6 luni salariul se majoreaza.

4. Bonusuri de performanta in functie de gradul de implicarea al angajatului.

5. Dupa 12 luni va oferim masina de serviciu.

6. Aceasta va ramane la dumneavoastra si in timpul liber, nu numai cand va deplasati spre sau dinspre serviciu.

7. Daca nu aveti permis de conducere va vom plati noi scoala de soferi.

8. Activitatea coffee shop-urilor se desfasoara in diferite campusuri universitare din Bucuresti de aceea in vacantele universitare nu o sa functionam dar in pofida acestui lucru, o sa fiti platiti;

9. Mediul de lucru va fi unul cochet si plin de viata.

10. Coffee shop-urile noastre arata ca niste galerii de arta in miniatura.

DESCRIEREA FIRMEI

Vanzare cafea si produse preparate pe baza de cafea.