Barista

DMR Coffee

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Te vei asigura ca toti clientii cunosc produsele cafenelei (bineinteles si tu)
- Vei mentine standardul ridicat pentru toate produsele servite
- Respectarea in detaliau retetele si procedurile companiei
- Vei intampina toti clientii cu un service rapid, prietenos si personalizat
- Comanda primita se repeta catre client intr-o maniera prietenoasa
- Raportezi toate plangerile clientilor catre superiorul direct
- Esti proactiv pentru a preveni situatii nedorite in ceea ce priveste servirea
- Raspunzi la intrebarile clientilor referitoare la blend-urile de cafea, modul de preparare si prospetimea produselor
- Vei mentine eficient un service placut fata de client

CERINTE

- Atitudine profesionista
- Seriozitate
- Punctualitate
- Corectitudine

BENEFICII OFERITE

- Servirea preparatelor pe baza de cafea se va face in regim "TO GO" (la pachet)
- Amplasarea va fi intr-un cort incalzit si decorat in stil retro
- Salariul va fi de 800 de lei plus 5% din incasarile cafenelei, in primele 3 luni iar dupa acest termen, se va renegocia.

DESCRIEREA FIRMEI

Vanzare cafea si produse preparate pe baza de cafea.