Asistent Departament Tehnic

QLT

Job expirat

RESPONSABILITATI

Compania angajatoare activeaza in domeniul amenajarilor interioare. Ofera solutii si servicii complete de inalta calitate in special pentru spatii comerciale si cladiri de birouri. Compania are in portofoliu cei mai puternici jucatori din RETAIL.

Responsabilitati:
Oraganizeaza activitatea biroului tehnic si ofera suport Directorului departamentului;
Urmareste proiectele in derulare si relationeaza cu managerii de proiect din tara pentru actualizarea situatilor ce tin de acestea (centralizare in excel- procese verbale, oferte lucrari, comenzi materiale etc);
Urmareste comenzile de la clienti si completeaza situatiile de lucrari;
Centralizeaza datele ce tin de proiecte in vederea emiterii facturilor finale;
Relationeaza cu diversi furnizori pentru achizitionarea materialelor si echipamentelor necesare in santiere;

CERINTE

Cunostinte foarte bune de operare PC (MS Office);
Experienta anterioara in relatia cu clienti / furnizori / parteneri reprezinta avantaj;
Persoana foarte organizata si orientata spre indeplinirea obiectivelor;
Capacitate de a invata rapid specificul businessului;
Persoana placuta, cu excelente abilitati de comunicare.

BENEFICII OFERITE

Salariul fix corelat cu experienta (1800-2000 lei net);
Posibilitate reala de crestere profesionala si salariala in timp.

Detalii: www.qlt.ro

Identificam, selectionam si recomandam candidati talentati prin care companiile se pot dezvolta.

Oamenii fac diferenta, iar succesul unei companii este garantat doar de calitatea oamenilor integrati in companie.