Avocat

Sc Reinvent Business Vision SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Consultanta juridica de specialitate
Reprezentare juridica in instanta
Redactare si avizare acte cu caracter juridic
Atesta calitatea partilor semnatare dintr-un contract
Reprezentare in fata institutiilor statului, ocazie cu care desfasoara si activitati de teren
Alte activitati juridice
Consultanta

CERINTE

Avocat definitiv
Cunostinte temeinice in domeniul dreptului de afaceri (administrativ, comercial, financiar, dreptul muncii)
Experienta in domeniul consultantei juridice si reprezentarii in fata instantelor judecatoresti - minim 4 ani
Cunostinte de limba engleza (scris/vorbit) la nivel mediu/avansat
Excelente abilitati de comunicare si spirit de echipa
Cunostinte foarte bune de operare calculator (MS Office)
Seriozitate

BENEFICII OFERITE

Se incheie contract de asistenta juridica. Toate aplicatiile vor fi tratate cu maxima seriozitate si confidentialitate. Doar candidatii eligibili vor fi contactati in vederea stabilirii unui interviu .