AVOCAT

AllJobs4All

Job expirat

RESPONSABILITATI

Redactare documente juridice specifice;
Redactare sau avizare diverse tipuri de contracte;
Reprezentare/Asistare clienti in fata instantelor judecatoresti/ institutiilor publice.

CERINTE

Absolvent al Facultatii de Drept;
Cunoştinţe juridice temeinice, în special cunoștințe solide teoretice si practice de procedură civilă și drept civil, comercial fiscal, achizitii publice;
Experienta de minim 2 ani;
Experienta in domenii precum achizitii publice, drept fiscal, drept comercial;
Cunoasterea limibii engleze - nivel avansat.

BENEFICII OFERITE

Echipă tânără şi motivată;
Posibilitate de dezvoltare pe plan profesional.

AllJobs4All, membru al Outsourcing 4 All a luat nastere pentru a veni in intampinarea necesitatilor de resurse umane ale clientilor nostri. Scopul nostru este de a aduce o perspectiva inovatoare in abordarea proceselor de Recrutare si Selectie, Evaluare, Motivare, Diagnoza Organizationala si Consiliere in Cariera, de a sustine si incuraja companiile in utilizarea optima a elementelor de Management al Resurselor Umane.

Proiectam, planificam si construim cariere de succes, pentru oameni de succes, in organizatii de succes, prin simplul fapt ca avem rabdarea, inteligenta si tenacitatea de a descoperi potentiale si a le orienta adecvat! (mai multe detalii pe www.alljobs4all.ro)