Automatist SCADA / BMS

SC KATIA PROIECT SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Posturi disponibile (4):

1. Inginer Suport Vanzari:

- Absolvent Facultate Tehnica, de preferat profil electric - electro-mecanic
- Cunostinte despre automatizari / automate programabile
- Cunostinte limba engleza

2. Programator:

- Cunostinte despre protocoalele de comunicatie TCP/IP, MODBUS, M_Bus
- Cunosterea unui software SCADA reprezinta un avantaj

3. Programator pagini web:

- Absolvent Facultate sau student
- Cunostinte despre realizarea paginilor web, editoare web pentru extensia .asp

4. Electrician automatist:

- Absolvent Liceu / Scoala Profesionala, de preferat profil electric - electro-mecanic
- Cunostinte despre constructia panourilor electrice de joasa tensiune.

CERINTE

1. Diploma de absolvire Liceu / Facultate - profil electric, electro-mecanic, instalatii
2. Limba engleza - minim nivel mediu
3. Cunostinte despre echipamente electrice, retele electrice joasa tensiune, controllere si automatizari
4. Disponibilitate pentru program prelungit si deplasari in tara
5. Permis conducere categoria B

BENEFICII OFERITE

Salariu 1500 - 3000 RON functie de cunostinte, experienta si rezultate
Prime pentru rezultate
Cheltuieli transport decontate pentru Bucuresti
Laptop, telefon, autoturism pentru deplasari