Auditor Intern Trainee

ROMTELECOM

Job expirat

RESPONSABILITATI

Asigurarea confidenţialitatii, integritatii, securitatii şi disponibilitatii datelor şi informaţiilor;
• Intelegerea primara a proceselor operationale din companie, a sistemului de control intern si a tehnicilor de audit intern;
• Asistarea auditorilor interni si auditorilor interni seniori oferindu-le informatii, date si analize specifice ca parte din proiectele de audit;
• Rezolvarea in termenele stabilite a cererilor pentru proiectele alocate;
• Participarea alaturi de echipa din care vei face parte la implementarea proiectelor de la locul de munca;
• Efectuarea analizelor specific urmand proceduri si instructiuni bine stabilite.

CERINTE

Daca iti doresti sa ni te alaturi, este bine sa stii ca ne dorim ca viitorul coleg sa fie:
• Student in an terminal, la Master sau cu studii finalizate intr-unul din domeniile: Financiar, Contabilitate sau Sisteme informatice.
• Proactiv si motivat sa invete lucruri noi;
• Comunicativ, analitic si creativ;
• Bun cunoscator al limbii engleze;
• Priceput in operarea PC – MS Office (Word, Excel, PowerPoint, Access, Outlook);
• Bun coechipier si sa isi doreasca sa se dezvolte profesional;
• Flexibil si sa aiba capacitatea de a accepta responsabilitati multiple.

BENEFICII OFERITE

• Vei avea parte de un mentor, care iti va indruma pasii pe toata perioada programului, astfel incat tu sa ai parte de o experienta de invatare completa;
• Vei lucra intr-o echipa de profesionisti, intr-un mediu propice de dezvoltare.

Romtelecom este o companie in miscare pe piata comunicatiilor din Romania. In ultimii ani Romtelecom a evoluat inteligent, cu multe eforturi, de la un fost monopol de stat la o companie privata, conectata la tehnologia sofisticata a acestui mileniu.
Compania ofera astazi servicii de incredere, inovatoare si usor de folosit, de la traditionala telefonie fixa, la Internet de cea mai buna calitate, dar si cel mai sigur spatiu de gazduire de date din Romania, servicii combinate de date si voce si un program permanent controlat si imbunatatit de Customer Care.
Si transformarea continua ...