Auditor intern - Next Generation Bankers

LIBRA INTERNET BANK SA

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Analizeaza procesele de afaceri, procedurile şi activităţile bancii cu scopul de a evita blocajele din fluxurile organizatorice;
- Recomanda solutii in vederea atingerii obiectivelor departamentale;
- Analizeaza si evalueaza acuratetea si credibilitatea inregistrarilor contabile si situatiilor financiare;
- Evalueaza modul in care se asigura protejarea elementelor patrimoniale bilantiere si extrabilantiere si identifica metode de prevenire a fraudelor si pierderilor de orice fel;
- Evalueaza riscurile si stabileste recomandari pentru diminuarea acestora;
- Urmareste remedierea deficientelor constatate.

CERINTE

- Studii superioare economice;
- Experienta ca si auditor intern constituie avantaj;
- Buna cunoastere a limbii engleze (scris si conversational);
- Foarte buna capacitate de analiza si sinteza

Ai drept calitati spiritul dinamic, perseverenta si entuziasm? Iti doresti o cariera de succes in mediul financiar-bancar?

In Libra Internet Bank iţi oferim un mediu de lucru provocator, modern şi orientat către rezultate. Suntem organizaţia care susţine tinerii excepţionali, ambiţioşi, care doresc să-şi contureze un brand profesional şi să-şi dezvolte cariera îndrumati de specialiştii băncii.
Suntem o echipă tânără şi dinamică. Vei găsi adevăraţi profesionişti, oameni cu experienţă, comunicativi şi proactivi care apreciază performanţa. Entuziasmul şi energia acestora îţi vor oferi o atmosferă de lucru plăcută şi colegială.

Te asteptam alaturi de echipa noastra!