AUDITOR FINANCIAR

BG CONTA KRESTON SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- participa la misiuni de audit pentru clienti care activeaza in diverse sectoare de activitate ( productie, comert, agricultura, constructii, servicii etc)
- intocmeste foi de lucru utilizand software-ul Caseware
- prelucreaza date in Excel
- intocmeste rapoarte financiare IFRS, consolidare sau de grup

CERINTE

- experienta in audit si contabilitate 2-3 ani
- bune cunostiinte de operare PC ( Excel, Word)
- studii superioare financiar- contabile sau master
- bune cunostinte de limba engleza;
- cunostinte solide ale legislatiei si procedurilor de lucru
- abilitati de organizare si planificare
- meticulozitate si acuratete
- spirit analitic, lucrul in echipa
- seriozitate

BENEFICII OFERITE

- salariu atractiv, negociabil in functie de experienta
- suport pentru examenele ACCA, suntem Approved Employer GOLD
- posibilitati multiple de dezvoltare profesionala
- traininguri profesionale
- implicati in proiecte pentru companii locale mari si multinationale

Cu peste 40 de profesionisti ce actioneaza in cadrul unor echipe multidisciplinare coordonate de 3 parteneri acreditati de organisme profesionale locale si internationale, oferim astazi toata gama de servicii cerute de piata de contabilitate, audit, consultanta, salarizare si servicii conexe. Prin apartenenta ca unica firma membra pentru Romania la reteaua Kreston International, retea ce ocupa locul 13 in ierarhia mondiala a firmelor de profil, incorporam in serviciile noastre cerintele standardelor profesionale si expertiza unei retele cu peste 19,500 de profesionisti ce opereaza prin 700 de birouri in 94 tari.