ASTERI, PROMENADA MALL BUCURESTI: Consilier vanzari

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

Ca o consecinta a cererii pe piata de incaltaminte, magazinul ASTERI vine in intampinarea clientului cu produse de o calitate superioara, eleganta si confort, pentru satisfacerea chiar si a celor mai exigente cerinte.

Pentru acest job, de la dumneavoastra asteptam:

-atentie sporita la dorintele clientului;
-pastrarea imaginii magazinului;
-informarea clientului intr-o maniera eficienta si politicoasa;
-indeplinirea cu seriozitate a tuturor sarcinilor ce tin de job.

CERINTE

CANDIDATUL IDEAL:

-prezenta placuta (tinuta si limbaj);
-liceu absolvit (diploma bacalaureat);
-seriozitate, dorinta de lucru si de a invata;
-abilitati in comunicare si adaptabilitate.

Experienta nu este obligatorie.

BENEFICII OFERITE

OFERIM:

-stabilitate;
-mediu de lucru prietenos;
-posibilitatea de a invata cat mai mult despre tendintele modei;
-pachet salarial atractiv in functie de performante.

NOI IUBIM PANTOFII, TE INVATAM SA II IUBESTI SI TU!