FUNDRAISER Manager

Asociatia Culturala Momentum

Job expirat

RESPONSABILITATI

Dorim să promovăm și să dezvoltăm proiectele pe care le derulam in cadrul organizatiei Momentum, atat prin realizarea de evenimente periodice cat și prin atragerea de sponsori. Pentru mai multe informații despre proiecte, dar și organizatie accesați www.asociatiamomentum.ro (momentan se lucreaza la site, insa poate fi accesat), www.unitecultures.com, www.momentumorchestra.com.

Plata se face pe bază de comision (fix sau procentual), iar activitatea se poate desfășura de oriunde, chiar și de la tine acasă.

Pentru mai multe detalii despre post și beneficiile materiale, vă rugăm să ne transmiteți un email pe adresa secretary@unitecultures.com însoțit de CV-uldumneavoastră.

Organizația Momentum s-a născut în anul 2008 din dorinţa unui grup de studenţi de la Universitatea Naţională de Muzică din Bucureşti de a-şi demonstra aptitudinile artistice, în manieră personală, alături de care să atragă tineri asemenea lor din toate ramurile celor șapte arte și subcategoriile acestora. De asemenea, derulăm numeroase proiecte educaționale în care am reușit să implicăm peste 50 de instituții de învățământ, ONG-uri și nu numai.

CERINTE

Ce căutam la un FUNDRAISE Manager?
• Studiisuperioare
• Persoană pozitivă, dinamică, sociabilă, dornică să se implice
• Excelente abilități de comunicare
• Foarte bune abilități de organizare
• Persuasiune şi capacitate de negociere
• Bune abilitati de negociere si relationare
• Orientare spre rezultate, cu viziune pe termen mediu si lung
• Experiență în fundraising de 3 ani sau in vânzari de minim 6 ani
• Experienta management si marketing de minim 5 ani

DESCRIEREA FIRMEI

www.asociatiamomentum.ro