Asistenti Vanzari Directe

Persons

Job expirat

RESPONSABILITATI

Daca esti tanara, interactionezi cu usurinta cu cei din jurul tau si ai dezvoltat o pasiune pentru produsele de ingrijire pentru femei, te cautam!

Angajam pentru clientul nostru, o companie distribuitoare de produse cosmetice, Asistenti Vanzari pentru locatii din: Afi Palace Cotroceni, Mall Promenada, Park Lake Mall Titan, Baneasa.

Cei interesati sunt rugati sa trimita cv-ul la adresa office@persons.com.ro sau sa aplice direct pe site-ul nostru.

Mai multe detalii la telefon: 0747.775.501/ 0747.775.502/ 0747.775.506

Descrierea jobului

Interactioneaza in mod direct cu clientii din interiorul mall-ului, pentru a le furniza informatii despre produsele cosmetice comercializate;

Indruma clientii in alegerile de cumparaturi si face recomandari pe baza sortimentatiei existente;

Promoveaza si comercializeaza produsele expuse spre vanzare;

Participa la realizarea target-ului lunar de vanzari;

Participa la curatenia, inventarierea şi expunerea produselor;

Verifica si mentine stocurile de rezerva, asezarea produselor;

Acorda consultanta clientilor.

Profilul candidatului

Fire energica si activa;

Foarte bune abilitati de comunicare si relationare;

Atitudine pozitiva, proactiva, orientata catre clienti.

CERINTE

- Studii in domeniu

BENEFICII OFERITE

Persons este o agentie de recrutare si leasing de personal infiintata la sfarsitul anului trecut de catre o echipa tanara de antreprenori.

Start-up inteligent, pozitiv si inovator, echipa noastra si-a propus sa revolutioneze modul in care interactionam ca specialisti in resurse umane atat cu angajatorul cat si cu potentialul candidat.

Echipa noastra furnizeaza servicii integrate de:
• Recrutare si selectie de personal; Executive Search
• Administrare de personal si Salarizare
• Leasing de personal
• Consultanta in resurse umane
• Centru de evaluare de personal
• Outplacement