Asistenti vanzari/casieri

EBC INTERIM

Job suspendat de catre administratorul site-ului

RESPONSABILITATI

EBC Interim recruteaza 8 ASISTENTI VANZARI/CASIERI pentru unul din clientii sai, o renumita companie multinationala ce comercializeaza incaltaminte, genti si accesorii.

Posturile sunt in BUCURESTI.
Programul este part-time.

CERINTE

• Abilitati de comunicare si consiliere a clientilor;
• Responsabilitate, implicare si seriozitate;
• Flexibilitate, adaptabilitate si spirit de echipa;
• Experienta in vanzari constituie un avantaj.

BENEFICII OFERITE

• Scolarizare intensiva;
• Contract de munca tip part-time (norma de 20 ore/ saptamana);
• Sistem atractiv de bonificatii: cota parte prima din vanzari in raport cu timpul lucrat;
• Preturi speciale pentru angajati;
• 14 salarii;
• Bonuri de masa conform normei si multe alte beneficii;

EBC INTERIM este o companie internationala în domeniul recrutării, selecţiei, plasarii şi gestiunii de personal.

EBC INTERIM este in Romania din 2009 si a fost infiintata cu scopul de a oferi pe piaţa românească dar si cea externa, servicii de cea mai bună calitate în domeniile recrutarii de personal si a muncii temporare.

Astfel, prin calitatea serviciilor si a expertizei echipei sale, EBC INTERIM garanteaza derularea unui parteneriat cu societatile client la standardele impuse de acestea.

EBC INTERIM isi propune sa fie si sa ramana ” PARTENERUL DUMNEAVOASTRA IN RESURSE UMANE”