Asistenti Vanzare Plafar - Mall Timisoara & Bucuresti

QLT

Job expirat

RESPONSABILITATI

Promovare si distributie Premium Brand american de produse parafarmaceutice (suplimente si produse cosmetice) in retea de magazine de profil, situate in Mall-urile din tara (Bucuresti, Timisoara si Cluj).

Descriere job:
Activitati de suport vanzare
Actioneaza in scopul atingerii obiectivelor de vanzare;
Incasare numerar, emitere bonuri fiscale, facturi etc;
Evidenta incasarilor.

Activitate de consultanta pentru clientii magazinului;
Este responsabil pentru calitatea consilierii clientilor;
Cunoaste informatii cu privire la continutul produselor (vitamine, minerale, aminoacizi, proteine, fitoterapie etc.)
Participa la diferite programe de training si evenimente de profil organizate de firma, in vederea dezvoltarii profesioanle.

CERINTE

Experienta pe o pozitie similara poate reprezenta avantaj- asistent vanzare, consultant nutritionist, biochimist, beauty adviser;
Studii superioare sau medii in domeniul - biotehnologiilor, chimie, nutritie - reprezinta avantaj ;
Excelente abilitati de comunicare, orientare catre client;
Cunostintele in domeniu;
Limba engleza nivel mediu;
Capacitate de planificare si organizare.

BENEFICII OFERITE

Posibilitatea dezvoltarii carierei in cadrul unei companii multinationale;
Salariu fix 1500 lei + comision din vanzari = pachet lunar variabil intre 2300-2500 lei net;
Program de lucru flexibil, in ture 12/24;
Contract de munca norma intreaga, perioada nedeterminata;
Programe de training, bonusuri de performanta.

Detalii: www.QLT.ro
cariera@QLT.ro

Identificam, selectionam si recomandam candidati talentati prin care companiile se pot dezvolta.

Oamenii fac diferenta, iar succesul unei companii este garantat doar de calitatea oamenilor integrati in companie.