ASISTENTI MEDICALI PROMOTIE 2013/2014 - UK

INTERMARIN RECRUITMENT

Job expirat

RESPONSABILITATI

ASISTENTI MEDICALI GENERALISTI ( CU SAU FARA EXPERIENTA )
PENTRU SPITALE DE STAT DIN ANGLIA

INTERMARIN nu percepe nici un fel de taxe sau comisioane de la candidati

Pentru Spitale de Stat ( NHS ) din Anglia recrutam Asistenti Medicali ( cu sau fara experienta ) interesati in urmatoarele Specialitati : Cardiologie, Chirurgie, Ortopedie, Oncologie, Urgente , Trapie Intensiva, Pediatrie

Oferta :

Salarii : £21,692 - £28,180 (€29,753 - €38,653) - in functie de experienta
Salariul minim- NET £1486 (€ 2033 )

Program : 37.5 ore/ saptamana ( orele suplimentare se platesc conform legislatiei Engleze )

Contracte : pe perioada nedeterminata

Concediu platit : 27 zile + 8 zile de sarbatori legale

Asistenta pentru inregistrarea la NMC

Costuri de cazare si transport in Anglia platite de Angajator direct sau sub forma de imprumut

Asistentii sunt asteptati la aeroport si condusi la locurile de cazare

Asistentii primesc training gratuit la inceperea contractului

CERINTE

- Cunostinte bune de limba Engleza
- Disponibilitatea de inscriere in NMC

INTERMARIN este o companie specializata in managementul de personal cu activitate la nivel national si international . Compania a fost infiintata in anul 2008 ca birou reprezentativ al Grupului Inter Marine, iar in prezent deruleaza proiecte de recrutare in domeniile : Medical, Crewing, Engineering si Airline . www.intermarin.ro