Asistenti Medicali - £12-£15 - Manchester/ Liverpool

INTERMARIN RECRUITMENT

Job expirat

RESPONSABILITATI

Recrutam ASISTENTI MEDICALI pentru un prestigios centru de ingrijire din ANGLIA:

INTERVIURILE SE TIN SAPTAMANAL VIDEO SKYPE

- NU SE PERCEP NICIUN FEL DE TAXE SAU COMISIOANE DE LA ASISTENTI.

ASISTENTII VOR PUTEA INCEPE MUNCA IN 3-6 SAPTAMANI DE LA INTERVIU SI VOR FI PLATITI CU 12-15 lire sterline/ora CHIAR SI PANA LA PRIMIREA PIN-ului

-INTERVIURILE SE TIN SAPTAMANAL- VIDEOSKYPE.

-SUNT ACCEPTATI SI ASISTENTI FARA INREGISTRARE LA NMC DAR CARE SUNT DISPUSI SA ISI FACA INREGISTRAREA.

Salarii : 12- 15 Lire Sterline /ora ( in functie de locatie )

- Cazarea este asigurata de angajator in prima luna

- Transportul ROMANIA- ANGLIA este platit de angajator

- BONUS DE RELOCARE 1000 DE LIRE STERLINE ( 500 lire la inceperea job-ului, 500 lire dupa perioada de proba)

- Asistentii sunt asteptati la aeroport si condusi la locurile de cazare, vor avea in permanenta o persoana de contact in ANGLIA.

CERINTE

-Diploma de Asistent Medical Generalist

-Nivel bun de limba Engleza

-Disponibilitatea de a locui si lucra in Anglia minim 12 luni

-Disponibilitatea inregistrarii la NMC

INTERMARIN este o companie specializata in managementul de personal cu activitate la nivel national si international . Compania a fost infiintata in anul 2008 ca birou reprezentativ al Grupului Inter Marine, iar in prezent deruleaza proiecte de recrutare in domeniile : Medical, Crewing, Engineering si Airline . www.intermarin.ro