Asistenti farmacie - Bucuresti, Ilfov

Farmaciile Catena

Job expirat

RESPONSABILITATI

Identifica nevoile pacientilor, formuleaza recomandari, consiliaza si fidelizeaza pacientii;
Informeaza pacientii despre modul de utilizare a medicamentelor si despre potentialele riscuri sau efecte adverse; Administreaza stocurile si urmareste termenele de valabilitate ale produselor farmaceutice;
Participa la receptia cantitativa si calitativa a medicamentelor din farmacie;

De ce sa faci parte din echipa Catena ?
• suntem un brand serios si asta ne recomanda a fi un partener pe termen lung;
• oferim un pachet salarial motivant;
• cream un mediu armonios in care pregatirea profesionala se afirma;
• te vei perfectiona continuu in meseria ta;
• pretuim si sustinem personalul Catena datorita caruia in prezent ocupam primul loc in topul farmaciilor din Romania.

CERINTE

Studii de specialitate (Scoala Postliceala de Asistenti de Farmacie);
Certificat de membru;
Cunostinte de operare PC;
Abilitati de comunicare si relationare;
Respectarea eticii si deontologiei profesionale.

CATENA se mandreste cu statutul de cel mai apreciat brand de farmacii din Romania.
Compania noastra si-a propus sa fie un reper fundamental in lumea medicala romaneasca, in ceea ce priveste calitatea si profesionalismul serviciilor oferite. Echipa Catena a integrat imaginea brandului in viata de zi cu zi a romanilor, punand accentul pe definirea conceptului de viata sanatoasa si armonioasa.

Daca iti doresti sa faci parte dintr-un colectiv unit si profesionist, sa beneficiezi de un mediu de lucru dinamic si pozitiv, de o pregatire profesionala continua, asteptam aplicatia ta.